A nemzeti ünnepen és a hétvégén a szokásos munkarend szerint szállítja el a szemetet a MOHU összes alvállalkozója – írta meg a Magyar Nemzet. Március 16-án a szokásos szombati, március 17-én a vasárnapi program szerint viszik el a szemetet. Március 15. és 17. között azonban a személyesen felkereshető ügyfélszolgálati irodák és a telefonos ügyfélszolgálatok zárva tartanak – ezt már a Híradó.hu-n olvashatják az érdeklődők.