Elmaradt a kommunális hulladék elszállítása hétfőn, Egerágon, de a rossz útviszonyokat mindenki észlelte, és a lakosság fegyelmezetten vette tudomásul a döntést. Legalábbis ez derül ki a település közösségi oldalon működtetett felületéről, ahol egyetlen negatív komment sem olvasható, és az Önkormányzat vonatkozó bejegyzése is csak like-okat kapott.

Kapcsolódó hír, hogy a település honlapján pdf-formátumban, egy az egyben elérhető cégünk közleménye Az anyagot vezető hírként tünteti föl az oldal.
