Heti hír volt, hogy a nyári melegben az Új Dunántúli Napló és a BAMA olvasótábora 10 ezer alá olvadt, és ezért a régi főszerkesztőt, Pauska Zsoltot vezényelte vissza a MediaWorks valami C-vágányról, hogy rendet vágjon. Az olasvókör jelentős szűkülése ugynakkor nem érinti az állítólagos olvasói levelek feltartóztathatatlan áradatát, fenntartva az ősbolsevik újságírás legalja hagyományát, a névtelenség mögé rejtőzködő, véleményét vállalni képtelen firkász figuráját. Wald Kata szerkesztő asszony ezúttal újabb gyöngyszemet húzott elő a készletből (?). Valaki nem talált egy ruhagyűjtő konténert ott, ahol az állni szokott, emiatt rögtön az illetékeseketz ócsárolta, és föltette a két dármai kérdést:
Most akkor mit tegyek? Dobjam a kukába a teljesen ép, amúgy még használható holmit?
Vannak ezek a hulladékudvarok, mondhatnánk az olvasónak, ha létezne.