Nemcsak az új üvegvisszaváltási rendszer indult el januárban, hanem a konyhai maradékot is máshogyan kell majd kezelni. Egyelőre néhány kijelölt városban viszik el a kommunálistól külön gyűjtött biohulladékot, de hamarosan országossá bővül ez a metódus. A Ripost most hosszú cikkben számol be az első ereményekről, és tájékoztat – a kezdeti tapasztalatok alapján – a tudnivalókról.