A MOHU Zrt. hulladékgyűjtő udvarokat kíván létesíteni, többek között Veresegyházon is. A szadai önkormányzat ugyanakkor nem kapott tájékoztatást, hogy a MOHU új hulladékudvara a településen pontosan hol kap helyet. Az ügyben múlt hét péntekig Szada Nagyközség Önkormányzat számára ismert előrelépés nem történt, ekkor azonban egy lakossági fórum során derült ki, hogy a MOHU Zrt. és Veresegyház együttműködésében a két település határán lévő ingatlanon kívánják a hulladékudvart létrehozni. A jelölt helyszín a fenyvesligeti lakosok érdekeit szem előtt tartva Szada Nagyközség Önkormányzat számára elfogadhatatlan! A részletekről a szadai hírportálon olvashat az érdeklődő.