Elsőként a Trade Magazin hozta le jószerével teljes terjedelmében a MOHU tegnapi közleményét, amelyben a cég bejelentette, hogy már egymillió felhasználóval rendelkezik a REpont visszaváltási applikáció. Az összes visszaváltásnak csaknem 10-15 százalékában segít az alkalmazás, tette hozzá a Pénzcentrum amely rá is csodálkozott: ennyire környezettudatosak lennének a magyarok? Hetek óta az internetes letöltőoldalak egyik legnépszerűbb alkalmazása ez, a regisztrálók kétharmada júliusban és augusztusban csatlakozott – fűzte tovább a gondolatot a KEMMA. A BAMA kizárólag arra szorítkozott, hogyí a közlemény annyira megfaragott kivonatát közölje, ami már-már az érthetőség határát súrolta.