Elérte a 10 milliót a visszaváltások száma a MOHU REpont visszaváltási rendszerében,m adta hírül a MOHU közleményére hivatkozva az Antritt.hu. A cég szerint a nemzetközi tapasztalatok alapján az emberek hamar megszokják a rendszert, a balti államokban például három év alatt sikerült elérni a 90 százalékos visszaváltást. A cél az, hogy eltűnjenek a patakpartokról és az erdőkből a petpalack-halmok, alumínium doboz szemetek, és az italcsomagolásokat minél nagyobb arányban hasznosítsák újra – áll a hazai nagyvállalat közleményében.