Kigyulladt tegnap Nagykanizsa külterületén, a 61-es főút 187-es kilométerszelvényének közelében fekvő holladéklerakó. Bár Webrádió híre szerint a tűzoltók megfékezték a lángokat, az utómunkálatok még napokig eltarthatnak.
Több helyiségből, köztük csoportszobából is ki kell dobni bútorokat egy salgótarjáni óvodából azután, hogy a múlt héten az óvoda egyik felét elöntötte a szennyvíz – jelentette tegnap délutáni kiadásában a Telex. Minden jel szerint kommunális hulladék tömítette el a szennyvízcsatornát a Makarenkó út alatti szakaszon, olyan mértékben, hogy az nem tudott más irányba utat törni magának, mint az út szintjétől egy kicsivel alacsonyabban elhelyezkedő óvoda felé.