Nagyjából 1000 négyzetméteren ég a szemét egy Hódmezővásárhely külterületén lévő szeméttelepen. Vasárnap délután fél 4 körül, a Maroslelei úthoz közel csaptak fel a lángok – jelentette a WebRádió. A Promenád24 a helyszíntől kicsit távolabb készült, ijesztő fényképet közölt. A Délmagyar ma reggel frissítette tegnapi tudósítását: a lángokat megfékezték a tűzoltók.
