Minden eddiginél több hulladékot hozott az év utolsó napja Budapesten. Silvesztert követően a Budapesti Közművek keretein belül működő FKF Köztisztasági Divízió munkatársai 300 köbméter hulladékot takarítottak össze a közterületekről. Az adatok sok helyütt fölbukkannak a hazai sajtóban, amelyeket a 24.hu közölt elsőként.