Több napilap és a fővárosi agglomeráció újságjai is foglalkoznak a címben olvasható témával azok után, hogy a kérdést az RTL tegnap este napirendre tűzte. A lapok kiemelik: a jövő pénteken, március 1-jén kezdődő szállítások csak a próbaüzem részei. A MOHU vizsgálja, hogyan élnek a családok az új lehetőségekkel, hogyan lehet az élelmiszermaradékokat hasznosítani a biogázüzemekben.
Vidéken már február elsejétől beindult a háztartások biohulladékának hasznosítása
– emlékeztetett a televíziós csatorna