Azért az idézőjeles cím, mert a BAMA és az Új Dunántúli Napló állítólagos olvasója helyett Wald Kata foglalja össze a panaszáradatot. A cikkben egyébként egyetlen szó sem esik arról, hogy akadozna a szelektív hulldékgyűjtés. De tényleg egyetlen szó sem. Ritka ma már az ilyen enervált, vízről pattant kattintás-lesés.