Homoktetőn a gyűjtőpont megszűnik – ez az egyik legfontosabb mondata a Bogádi Hírportál minapi cikkének. Az írásból kiderül, hogy a település polgármestere és cégünk munkatársa bejárást tartott és a tavaszi rossz tapasztalatok elkerülése érdekében. Vállalatunk új útvonalat tesztel majd külterületen, és igyekszünk azt is tisztázni, hogy melyik utcákban milyen méretű jármű közlekedhet és hol van hely ténylegesen is megfordulni.
A hírportál emelett beszámol a tegnapi lomtalanításról is.