Kedves kollégák!
Létrejött a bérmegállapodás a BIOKOM Nonprofit Kft.-nél és a Dél-Kom Nonprofit Kft.-nél. Meixner Barna ügyvezető és Bíró Péter ügyvezető tegnap délután írták alá a megállapodást Lajos Zoltánnal, a HVDSZ 2000 szakszervezet pécsi képviselőjével. A megállapodás értelmében a dolgozók alapbére differenciáltan 15%-kal nő 2024. január 1-jétől visszamenőlegesen.


