A városi hírportál, a BarcsMédia hívta föl a figyelmet a héten kezdődő zöldhulladék-elszállításra.
Ahogy tavasszal, úgy most ősszel is zöldhulladék gyűjtés követi a lom napokat. A „DÉL-KOM” Dél-Dunántúli Kommunális Szolgáltató Kft. arról tájékoztatta barcsi ügyfeleit, hogy 2024. október 14-18 között szállítják el térítésmentesen a portákon keletkezett növényi szerves hulladékot
– írták. A cikk ismerteti a zöldhulladék-elszállítás feltételeit, alapszabályait és a városi menetrendet is.