– panaszolja az Új Dunántúli Napló és a Bama roppant széles olvasóközönségéből a Név és cím a szerkesztőségben nevű előfizető. A cikket elolvasva azután kiderül, hogy nem a visszaváltással van baja Név és cím a szerkesztőségbennek, hanem a guberálókkal.
Abban lehet csak bízni, hogy idővel egyre kevesebb visszaváltható palack kerül a kukákba
– bizakodik mégis Név és cím a szerkesztőségben.