A hamisított, olvasóinak nevezett levelek módszere szépen terjed a hazai sajtóban. Az újságíró rosszabbik énjét írja ki az így felcímezett cikkekeben, de hisz nem is én írtam, teheti szét a kezét, olvasónk küldte be, “olvasónk” kilétét pedig a firkász nem köteles fölfedni a hatályos sajtótörvény értelmében.
Ezúttal az Új Harkányi Hírek élt az aljas eszközzel, és a város üdülőövezetében működő zsákos hulladékszállítás ellen kel ki a műfaj keretein belül. Különösebben nem érdemes foglalkozni vele, már csak azért sem, mert meglepő módon viszonylag korrekt a kukásokkal szemben.