– legalábbis az Új Dunántúli Napló és a BAMA állítólagos olvasója szerint (annyi olvasója a két felületnek összesen nincs, amennyi levél érkezik a szerkesztőségbe). A rovat szerkesztője (és valószínűleg egyedüli levélírója), Wald Kata egyébként valós jelenségre hívja föl a figyelmet, valószínűleg egyedi tapasztalat alapján. Nem szagolni, visszaváltani! – tehetnénk még hozzá a cikkhez.