Megkezdődött a 2024/2025-ös idénye a PVSK-Veolia férfi kosárlabda csapatának. Az NB I. A csoportjában szereplő együttes az első fordulóban idegenben, Körmenden kapott ki 91-84-re. A pécsiek október 9-én szerdán este 6-tól az Atomerőmű SE ellen javíthatnak a Lauber Dezső sportcsarnokban.
A találkozóról bővebben itt olvashatsz:
PVSK-Veolia – Atomerőmű SE beharangozó
Ha szeretnél menni szurkolni akkor – az előző szezonhoz hasonlóan – meccsbérletek továbbra is korlátozott számban elérhetőek Lévayné Hajdics Katánál.
Hajrá Pécs!