Az elviselhetetlenség határát súrolják a miskolci Avas lakótelepen tapasztalható állapotok. Ma hajnali kiadásában a BOON ismertette a helyzetet (szerző: Újlaki Attila).
Úszik a szemétben az egész lakótelep
– mondta az egyik felháborodott lakó, aki a Gesztenyés utcában él. A guberálók mellett az illegális szemétlerakás is gondot okoz az avasi városrészben. A lap a városháza illetékeseit is megszólaltatja, de mindennél beszédesebb az a videó, amely a helyzínen készült képünkre kattintva indul el.
