Az egész hónapot felölelő szemléletformáló kezdeményezés célja a műanyaghulladék-csökkentés fontosságának tudatosítása. A programhoz a SPAR Magyarország is csatlakozott, és erre biztatja vásárlóit is – írja ma reggeli kiadásában az Új Dunántúli Napló és a BAMA (szerző: M.W.). A cikk több hivatkozást tartalmaz, így az Origó és a Spar vonatkozó platformjaira is oda lehet kattintani (csak kevéssé érdemes).