A Szeged 365 számolt be a felgyői hulladéklerakóban keletkezett tűzről a fenti, talányos címen. Persze, van magyarázat is: az elmúlt években már számtalan esetben riasztották a tűzoltókat ehhez a telephez, tavaly például két esetben is volt gigatűz a területen.
