Túl szoros határidők a havi elszámolás esetében, akadozó informatikai rendszer, megnövekedett adminisztrációs terhek, alacsony díjazás, vagyis kisebb haszon – ezekre panaszkodnak a Mol által felügyelt hulladékpiac szereplői. Hiába indult el másfél éve a koncessziós rendszer, még mindig sok gyerekbetegséggel küzd. A Mol koncessziós cége is reagált a felmerült problémákra: „Megoldjuk, megoldjuk, megoldjuk.” A szállítást is komoly nehézségek övezik.
Nem sikerült megértetni a MOHU-val, hogy a hulladék nem olaj. Nem tudunk kompletten 24 tonnákat szállítani
– mondta el Höflinger Norbert a Hulladékgazdálkodók Országos Szövetségének szakosztály vezetője a Szabad Európának. A hírek szerint legközelebb jövő nyáron fogja a MOHU újratárgyalni a szerződéseket. A szakma véleménye az, hogy a jelenleg érvényben lévők szolgáltatási díjaiban nem jelennek meg a másfél év alatt bekövetkezett radikális változások, a közel harmincszázalékos béremelés, a banki tranzakciós illeték ötvenszázalékos emelése, az útdíjemelés, a pénzügyi biztosíték és a környezetvédelmi biztosítás költsége a hulladékgazdálkodást végzőknél, továbbá az infláció.