Békéscsabán elsőként a társasházi övezetekben juthatnak majd hozzá a helyiek a a biohulladékokat tároló kukákhoz – tudósít a BEOL, a MediaWorks területileg illetések vármegyei lapja. Szokatlan helyen, a város Facebook-oldalán tette közzé a település önkormányzata a Mohu vonatkozó tájékoztatóját, erre is fölhívja a figyelmet rövid írásában Licska Balázs. Ugyanabben a témában, csak éppen Kecskemét vonatkozásában cikkez a BAON, és még egy podcastet is szentel a Bács megyei székhelyen már elérhető szolgáltatásnak.