Kedves Kollégák!
Az ünnepek közeledtével egyre többet gondolunk arra, hogy mennyi kiszolgáltatott ember és állat vesz bennünket körül. Mindannyiunkban felmerül a kérdés, – különösen ebben az időszakban- hogy kinek és hogyan segítsünk.
Erre adunk nektek egy ötletet.
Idén úgy döntöttünk, hogy a Pécs Környéki Állatmentő Alapítványnak szeretnénk adománygyűjtést szervezni, hogy az ott lakó kutyáknak és cicáknak életét segítsük.
Szükségük lenne régi paplanra, plédre, párnára, amire ráfeküdve nem kell a hidegben fagyoskodniuk, továbbá macskaalomra, száraz tápra, macska és kutyaeledelre. Felhívjuk figyelmeteket, hogy a menhely jelenleg egy Cica-lak kialakításának dolgozik, amire kiemelten várják a felajánlásokat.
Az adományokat 2025.01.13. napjáig várjuk a kökényi irodaház, 208-as irodájába, melyeket a gyűjtést követően szállítanánk el a Pécs Környéki Állatmentő Alapítványnak.
Segíteni jó, adni öröm.
