A hulladékgyűjtőket elvitték, és a zöldjáratot is megszüntették
– állít teljes valótlanságot állítólagos “olvasói” levelekből kreált rovatában, a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain Wald Kata. Olvasóink ne képzeljenek túl sokat, csak a szokásos, jól ismert hazudozás. A lap olvasóinak száma 10 ezer alá csökkent. Talán nem véletlenül…