A vártnál alacsonyabb lett a Mol nyeresége az első negyedévben. A vállalat szerint a hulladékkoncesszió a vártnál rosszabbul fialt. A Körforgásos Gazdaság Szolgáltatások eredményeire hatással volt az alacsonyabb kiterjesztett gyártói felelősség (EPR) bevétel realizálása. A visszaváltási rendszer (DRS) január 1-je óta működik, kb. 2.400 gyűjtő automatát telepítettek és vásároltak a kiskereskedelmi telephelyeken országszerte. A rendszer felfuttatása a július 1-ig tartó türelmi időszak után várható. (hvg)