A BAMA Wald Kata által írott olvasói levél rovatában ismét a kányákról esik szó. A lemez a régi: fészkelés, nyitott kukák etcetera. A szolgáltató neve nem kerül szóba, társvállaltunk, a Biokom köztisztaságban illetékes egységét azoban megemlíti az “olvasó”.