A Telex írta meg hétvégi kiadásában, hogy a Szigeten egyetlen REpont-automatát sem találni. A Portfolio megkérdezte Kádár Tamást, a Sziget Kulturális Menedzser Iroda Zrt. cégvezetőjét, hogy miért nem. A válasz szerint a MOHU nem tudta a jelenlegi struktúrában visszagyűjteni a palackokat helyben, illetve problémaként merült fel az is, hogy külföldi bankkártyát nem tud elfogadni az automata. A pénzvisszatérítés tehát sem lett volna megoldott sok fesztiválozónak, még akkor sem, ha az appot letöltik. A Világgazadaság a céget kereste meg, és rögzítette a tényt: a nagy kapacitású visszaváltó automatákkal jövőre jelenik meg a Szigeten a Mohu.