Minden előzetes tájékoztatás nélkül eltüntették a szelektív hulladékgyűjtő szigeteket Szentesen, aminek meg is van az eredménye: ellepi a szemét a várost – írja tegnapi kiadásában a cs3. Mint a Dél-Kom Sajtófigyelő már beszámolt róla, Zirc után Szentes a második hazai nagyváros, ahol föladták a szelektív szigetek működtetését a lakosság teljesen elfogadhatatlan hozzáállása miatt. Úgí tűnik, hogy a szigetek eltüntetése nem használt a településképnek: a meglévő kukák mintha kevésnek bizonyulnának. A lap egyébként a városvezetés felelősségét firtatja, és az elöljáróság intézkedését sürgeti.
