Meglepő módon az idei Csabai Kolbászfesztiválra a Mohu Zrt. is kitelepült a játékos standjával. A hulladékgazdálkodási cég a szelektív hulladékgyűjtést kívánja népszerűsíteni, valamint felhívni a figyelmet a konyhai ételmaradék gyűjtésére a társasházi övezetekben, hiszen nagyon sok újrahasznosítható anyag van a konyhai ételmaradékok között. Részletek a Behír felületén.