Ismét levelet írt az Új Dunántúli Naplónak illetve a Bamának Név és cím a szerkesztőségben. Persze, kiderül, hogy nem a világ összes sörösüvege az autómaták esküdt ellensége, csak a csatosé, és azé is épp csak egy masinéria. De ez épp elegendő ahhoz, hogy a szerkesztő, Wald Kata felháborodjék.
Érdekelne, hogy ilyen esetben mit tehet a pórul járt vásárló? El kell fogadnia az anyagi veszteséget?
– írja a képzeletbeli olvasó nevében.
El, kicsi szív. El.