A Pénzcentrum olvasójának is meggyűlt a baja a leadni akart roncsautóval. Mint a lapnak jelezte, több helyről kért ajánlatot, és az egyik telepen azt mondták neki, hogy azóta, hogy a MOHU lett a bontók felelőse, nem szállíthatnak el járműveket az ügyfelektől, mindenkinek személyesen kell ezt intéznie. Ráadásul a bontónak “nem éri meg” átvenni az autókat, mivel a roncsok is a MOHU tulajdonába kerülnek az új szabályok szerint. Az autó elszállításáért 50 ezer forintot kértek, majd valamennyit visszakapott volna a telepen a kocsi vashulladék áráért, de mindenképp ráfizetett volna az elvileg ingyenes átvételre. A lap megkereste az ügyben a MOHU-t, ahol közölték, hogy
ha egy roncsautó működésképtelen, akkor ingyenesen kell elszállítania a partnercégüknek és a leadásért sem lehet pénzt kérni.
Kovács Gyula, a Gépjárműbontók Országos Egyesületének elnöke a HVG-nek megerősítette, hogy a jelenlegi szabályok szerint nem kerülhet pénzbe a roncselszállítás, csak akkor, ha azt nem lehet trélerrel szállítani, és ha az átvételi ár nem fedezi a pluszköltségeket. Kovács Gyula a Hírpláza szerint elmondta azt is, hogy évente nagyjából 150-200 ezerre tehető a képződő roncsautók száma, a telephelyekre alig 18-20 ezer kerülhet be, a többi jobb esetben kertekben, garázsokban rohad, a rosszabb forgatókönyv, hogy egy réten, erdőben hagyják, esetleg illegálisan elbontják.