Hazánk legnagyobb önkéntes hulladékszedési mozgalmához idén is csatlakozott a Pécsi Tudományegyetem. A PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Általános Iskolája szervezésében a szemétgyűjtési akciót hétfőn rendezték meg. Az eseményről az Új Dunántúli Napló fényképekkel, a BAMA pedig videófelvétellel számolt be ma reggel.