A címzetteknek 30 napjuk van a matrica hulladéktároló edényre történő felragasztására – rúgja be az ajtót ezzel a frappáns mondattal Tóth Viktória, aki az Új Dunántúli Napló és a BAMA címoldalán számol be a MOHU-s matricák kiküldéséről. (A macskának a fára történő felrohanásáról ezúttal nem esik szó.) A cikk egyébként nagyjából korrekt, cégünket név szerint említi, és honlapunkra is hivatkozik. Az írás vége azonban zavaros. A lap a többlethulladék zsákos kihelyezésére bíztat.
