A Mol MOHU-nak nem sikerült a jogszabálynak megfelelően elkészítenie a 2023-as beszámolóját, derült ki június 27-én, amit emiatt a vállalat munkáját felügyelő Energiaügyi Minisztérium sem tudott elfogadni. A MOHU a Telexnek most küldött válasza szerint
a minisztérium nem visszadobta a beszámolót, hanem a korábbi nyilvántartásuktól eltérő részletezést kért, amit hiánypótlásként a megadott határidőre fogunk megküldeni.
Háttér és részletek a lap mai számában..