A Világgazdaság jelentette meg cikkét a fenti címmel, amelyben beszámolnak róla, hogy a cég gyártói felelősségi rendszerének vezetője közölte: már 100 millió darab palackot, dobozt és üveget vittek vissza a vásárlók. Augusztus közepén napi 4-5 millió italcsomagolást sikerült visszaváltani. Szabó Szilvia szerint az emberek imádják a visszaváltási rendszert.
A fogyasztók fogékonyak az edukációra, tudatában vannak a visszaváltási lehetőségeknek, ismerik és aktívan használják is a rendszert
– mondta az igazgató, aki a biatorbágyi Príma üzletnél tartott sajtótájékoztatót. A hír átlépte a BAMA ingerküszöbét is.
A Blikk ugyanakkor hangsúlyozza: bizonyos közösségi média fórumok felhasználói szerint ez az egész nem más, mint puszta áremelés környezetvédelmi szempontok mögé bújtatva. Mások a rendszer hibáira reflektálnak, a sok nem tisztázott kérdésre és problémára. Az ezekhez kapcsolódó jelenségekről kérdezte a lap Szabó Szilviát, és Till Attilát, a MOHU szóvivőjét.A lapban közölt videóból kiderül, hogy milyen jellegű profitra tehet szert a MOHU és hogyan igyekeznek kiküszöbölni az eddigi nehézségeket.