A hulladékgazdálkodási koncesszió keretében a MOHU több tíz milliárd forintos beruházást indít a hazai kukásautó-flotta korszerűsítésére. A projekt célja, hogy 2027-ig a jelenleg forgalomban lévő, elavult járműveket lecserélje, az átlagos járműéletkort 10 év alá csökkentse, és így hatékonyabbá tegye a hulladékszállítást. Nagyságrendileg 1000 csúcstechnológiás jármű beszerzését tervezi a vállalat, első körben 165 ilyen jármű érkezik Magyarországra. Az első új, Mercedes típusú járművek alvázait Németországban, a rajtuk lévő hulladékgyűjtő felépítményt pedig hazánkban alakították ki magyar szakemberek, a Seres Kft. segítségével. Az új autók többek között vészfékező rendszerrel, sávelhagyási figyelmeztetéssel, gyalogos figyelő kamerával, a munkaterületet megvilágító extra munkalámpákkal, különösen biztonságosan kialakított hátsó fellépőkkel vannak felszerelve. A háromtengelyes járművek munkavégzését a beépített flottakezelő rendszer figyeli majd. A modern autók nemcsak a biztonságtechnika és balesetvédelem területén nyújtanak előnyöket, de növelik az üzemeltetés hatékonyságát és a megbízhatóságot is. Az új járművek hosszú távon a koncessziós infrastruktúrát erősítik, közvetlenül támogatva a hulladékgazdálkodási feladatok fenntartható ellátását.
Az országban jelenleg működő mintegy 2000 hulladékszállító jármű átlagosan 13 éves, 40%-uk azonban 15 évnél is idősebb, ami komoly műszaki és gazdasági kihívásokat jelent. A hírt a Portfolio hozta elsőként a hazai sajtóból, két változatban is. A hírt természetesen (egy Mohu-közlemény nyomán) valamennyi mértékadó lap közölte. Érdeke az azutós szaklap, a Vezess.hu nézőpontja.