A nemzetközi példákhoz hasonlóan, itthon is látható, hogy egy ilyen léptékű rendszerben, amely a teljes lakosságot és az üzleti szereplőket is kiszolgálja, természetes, hogy a bevezetés egy tanulási folyamat minden szereplő számára
– mondta el a Pénzcentrum kérdése a MOHU. A teljesen új visszaváltási rendszerért felelős hulladékgazdálkodót a rendszert érő leggyakoribb kritikákról kérdezte a lap. A válaszokból kiderül többek között, hogy a MOHU célja: minden, ezer főnél népesebb településen működjön RePont. Elmondátk azt is, hogy az indulás óta megduplázták a logisztikai kapacitásaikat. Hosszú írás, a téma iránt érdeklődőknek érdemes elolvasniok mégis.