Véleméyncikket írt a hét végén a fenti címmel a Népszavába Marnitz István. Nem a MOHU-t támadó írás; jellemzésül két mondat, épp a záró mondatok:
Én értem, hogy még így is minden palackot az erdőtől vagy a lerakótól mentünk meg. De biztos, hogy az indulást nem lehetne sokkal jobban átgondolni?