A Green Tax Service honlapján már fölbukkant az előzetes tájékoztatás (több napilap is – rövidhírben – átvette), hogy a tavalyi teltházas alkalom után, idén (24. alkalommal) kerül sor a Környezetvédelmi és Iparbiztonsági Konferenciára Visegrádon, április 17. és 19. között .Az idei előadások az alábbi témakörök köré csoportosulnak: a hazai akkumulátoripar kihívásai, hulladékgazdálkodás, MOHU, EPR, ESG, kármentesítés, iparbiztonság. A már visszaigazolt előadások között az alábbiak szerepelnek:
- MOHU – A Koncessziós társaság bemutatása
Györkös Péter, anyag- és termékáram vezető, MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. - A veszélyeshulladék-gazdálkodás helyzete Magyarországon
Czeglédi Andor, Vezérigazgató, Envirotis Holding Zrt.
A Green Tax honlapján közölt cikkből egyébként közvetlenül át lehet kattintani a jelentkezési felületre.