– panaszolja a BAMA olvasója. Jó, jó, tudjuk, a lapnak alig akad már olvasója, de Wald Kata változatlan lendülettel gyártja a hamisított postát. Az első sorok alapján gondolnák, hogy a lakókra panaszkodik, de nem: a Jurisics utcai kukán elhelyezése miatt ágál. Aztán persze ostorozza a lakótársakat is. Csak a szokásos, arra rúgunk, amerre állunk.