Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A kukásautó szokatlanul korán jött, a szemét maradt | Dél-kom Intranet


Wald Kata hamisított olvasói levelekből szecskázott BAMA-rovata ismét belefogott a nemzeti hulladékgazdálkodás átfogó kérdéseinek rendezésébe. Legalábbis az alapvető kérdések fölvetésébe. Hogy tudniillik, ha a lakók nem teszik ki időben a kukájukat, és emiatt nem visszük el tőlük a hulladékot, akkor, ha végre kegyeskednek kitenni az edényeket, vissza kell-e mennünk újra a Bolgár közbe? A lap tegnap esti kiadása szerint, bizony, vissza. Mert ha nem, és csak a következő szállítási napon járunk arra újra, akkor az felháboríató. Idézzük:

hogy addig azok, akiknek dugig tele volt már hétfőn is a kukájuk, mit tesznek, hogyan, mibe gyűjtik a szemetet, a szolgáltatót nem érdekli. Ez aztán az ügyfél- és környezetbarát hozzáállás!

Mit tehetnénk hozzá?

Át kell gondolnunk a jövőt.