Az Új Dunántúli Napló és a BAMA olvasói levél-áradata feltartóztathatatlannak tűnik. Wald Kata szorgalmasan írja ördöngös leveleit, egyik borzalmat a másik után. Rövid idézet a legfrissebb termésből:
Lakossági figyelemfelhívó kampány indítását tervezi a városüzemeltetés annak érdekében, hogy a pécsiek vegyék komolyan: a kukák fedelét le kell csukni. {…} A Biokom felhívásnak szerintem azt is tartalmaznia kellene hogy ha élelmet teszünk ki a kukákra akasztva nejlonzacskóban, akkor azt biztonságosan rögzítsük.
Nü.