Nem először támadja a pécsi városvezetést és társvállalatunkat, a Biokomot a Kossuth téri hulladék, szemét, és kosz miatt a Magyar Nemzet. A tegnapi cikk címe pártállástól függetlenül meglepheti a gyanútlan olvasót:
A baloldali városvezetés huszonöt évre adósrabszolgaságba taszította Pécset
Az ember mintha hajlamos lenne úgy emlékezni, hogy 2009-től, tizenegy éven át Páva Zsolt volt a város polgármestere- Baloldalisága legalábbis véleményes.