A HVG írta meg a hétvégén, hogy a fémgyűjtés és a palackvisszaváltás után a komposztálást sem győzi a MOHU. A cég technológiát váltana a pusztazámori lerakónál, de ez bűzzel járhat. A lap a váltás okait veszi számba, és ismerteti olvasóival, hogy miért hozhatna a környékre rossz szagot az új technológia.