Átlagosan mintegy negyven százalékkal csökkent a magánszemélyek és a vállalatok által leadott fém mennyisége a koncesszió elindulása óta – rögzíti a tényt a Greenfo tegnapi száma. Az okok elemzéséig a cikkel nem jutunk el, de a téynszámok nehezen vitathatók.