Egy győri család kertje fölé gyalogos felüljárót építtetett néhány esztendeje a Borkai Zsolt vezette önkormányzat. A Telex ma raggeli írása szerint az áthaladók szinte sportot űznek abból, hogy a kertbe hajítják a hulladékukat. Szomorú riport a városvezetői felelősségről, a dermesztő közönyről és a tönkretett kertről. És legfőképpen hulladékkezelési nemtörődömségünkről.