A városüzemeltetési feladatok ellátását végző Biokom vezetője szerint több mint 1,8 milliárd forint már lejárt tartozás, amit a jelentés napjáig nem rendezett a tulajdonos Pécsi Önkormányzat – emlékeztet a Pécs Aktuál.
Mit éreznek ebből majd a pécsiek, elmarad például a síkosságmentesítés télen?
– kérdezte a a lap a Biokomtól. A cég levélben válaszolt. Azt felelték – bár bizonyítékot nem mellékeltek:
Társaságunk kintlévőségét folyamatosan törleszti a pécsi önkormányzat, az elmúlt 1 hónapban 800 millió Ft-ot utalt a BIOKOM NKft. -nek.