Hétvégi színes: több mint egy évtizedig gyűjtötte a szemetet az udvarán egy fonyódi lakos. Az ötvenes éveiben járó férfi a lakóhelyére szállította a hulladékot, amelynek egy részét később közeli fémkereskedők telephelyein értékesítette. A szemét jelentős hányada azonban az udvaron maradt. A férfi összesen ötszáz tonna hulladékot – köztük veszélyes hulladéknak minősülő járműveket és ólomsavas akkumulátorokat – halmozott fel, jelentette a 24.hu.
